Menu
Polecamy

Aktualności

Zgodnie z dostarczonym do Państwa pismem zawierającym niezbędne informacje i harmonogram,  w dniu 07-06-2020 r.  nastąpi migracja klientów z bankowości KORPORACYJNE do SGB24 BIZNES. 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 03.05.2020 od godz. 00:00 do godz. 08:00, z uwagi na planowane prace administracyjne będą występowały utrudnienia w dostępie i/lub realizacji transakcji w Systemie Bankowości Internetowej.

Jesteś przedsiębiorcą? Zatrudniasz pracowników? Złóż wniosek online w bankowości SGB24/SGB24BIZNES lub KORPORACYJNE o wsparcie finansowe z programu Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju

Już teraz możecie Państwo dzięki kodom BLIK wypłacać gotówkę z naszych bankomatów.

W najnowszej wersji Token SGB uruchomiliśmy możliwość logowania i autoryzacji w bankowości elektronicznej za pomocą odcisku palca lub rozpoznawania twarzy ( iOS).

2020-04-08 Nowe bankomaty

W Oddziałach Baruchowo i Choceń wymieniliśmy bankomaty na nowe z nowymi funkcjami.

Każdą z naszych kart Visa i Mastercard przy zakupach do wartości 100 zł zapłacisz teraz zbliżeniowo bez podawania numeru PIN.

Uwaga  pojawiły się oszustwa na koronawirusa.  Bądżmy ostrożni, informujmy znajomych.

 W trosce o zdrownie Państwa i naszych pracowników, Zarząd Banku podjął decyzję o ograniczeniu ilości klientów przebywających w Banku do 5 osób w Oddziale Kowal i 3 osób w pozostałych  Oddziałach.

W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie użycia płatności gotówkowych. Nie ułatwiajmy życia wirusowi!